Hilltown Küçükyalı AVM’de ‘Black Friday’ etkinliği

Yeşim Yılmaz, Aslı Özdemir ve Tuğba Tosyalı Hilltown Küçükyalı AVM’de ‘Black Friday’ temalı dolu dolu geçen bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. 7 gün süren ‘Black Friday Alışveriş ve Moda Günleri’ birçok sektörden girişimci markaları buluşturarak markalarını tanıtma imkanı sundu.

Jade&Co Events ve Brands&More çözüm ortaklığındaki Black Friday günleri Anadolu yakasının en prestijli avm’si Hilltown Küçükyalı AVM’de eğlence dolu gerçekleşti. Ünlü isimlerin de katılım sağladığı alışveriş günleri yoğun bir ilgiyle karşılandı. Stant açan markaların en yeni ürünlerini sergilediği etkinlikte aynı zamandan sürpriz indirimlerle de ziyaretçiler alışverişin keyfini çıkardı.

blank

Black Friday alışveriş günlerine katılan ünlüler arasında; Özge Ulusoy, Beste Korkmaz, Bengü Arslan, Merve Aydın, Ceren Kaya, Nurçin Kaptanoğlu, Ümit Temurçin, Salih Seçkin Sevinç, Yağmur Kalyoncu ve Dilşat Erdil vardı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.