Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş’in gerçek aşkı ortaya çıktı

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da birbirine aşık Züleyha ve Yılmaz’ı canlandıran Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş’in gerçek hayatta da birlikte olduğu bugün ortaya çıktı.

Süper Fm’de Seyhan Erdağ ile Kulaktan Kulağa programını hazırlayıp sunan gazeteci Seyhan Erdağ, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş’in henüz çok yeni flört etmeye başladığını belirterek “Setten de bu yepyeni aşkın onayını aldım” dedi.

Uğur Güneş, dün dizideki rol arkadaşlarıyla birlikte yedikleri yemekten Hilal Altınbilek ile olan fotoğrafını paylaşıp, “yoğun istek üzerine” yazdı. Dizinin fanları Züleyha ve Yılmaz’ı dizide birlikte görmek istedikleri için, paylaşılan fotoğrafın da dizinin fanları için paylaşıldığı düşünüldü.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.