Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan çifti yakayı ele verdi

Haklarında çıkan aşk iddialarını yalanlayan Hilal Altınbilek-Gurur Aydoğan çifti yakayı ele verdi. İkilinin aşkı giydikleri montla ortaya çıktı.

YouTube video

Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Hilal Altınbilek-Gurur Aydoğan, bu defa yakayı ele verdi. Yaz aylarında Çeşme’de el ele denize girip, daha sonra İstanbul’da baş başa yemek yedikten sonra aynı eve giden ikili, bu defa Kapadokya’da ortaya çıktı. Snob Magazin’in haberine göre oyuncular, çektirdiği fotoğrafları ayrı ayrı paylaşarak, takipçilerinin beğenisine sundu.

‘ARKADAŞIM’ DEMİŞTİ…

Aydoğan’ın bir gece önce giydiği beyaz montu, bir gün sonra ATV üzerinde poz veren Altınbilek’in üzerinde olması aşkı ele verdi. Sevgililer, aynı montla çektirdiği kareleri de Instagram’dan paylaştı. Aydoğan, dört gün önce aşk sorularına ise, “Ne sevgilisi arkadaşlar Hilal benim arkadaşım olur” demişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.