Murat Yıldırım, Ramo’daki Partneri Esra Bilgiç hakkında konuştu

Şimdilerde “Ramo” dizisinde rol alan oyuncu Murat Yıldırım, dizinin bu sezondaki başarısıyla ilgili konuştu.

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, Adana’da başlayan ardından bu sezon İstanbul’a taşınan dizinin başarısını değerlendirdi. Murat Yıldırım, başta partneri Esra Bilgiç olmak üzere rol arkadaşlarını övdü. Yıldırım, geçen sezon Adana halkının diziye çok sahip çıktığını söyledi.

blank

Yakışıklı oyuncu çekimlerde soğuk havaya karşı verdikleri mücadeleyi de anlattı. Murat Yıldırım dizi setinde alınan pandemi önlemlerini sıraladı. Set dışında çok fazla boş zamanının kalmadığını belirten oyuncu, Türk dizilerinin tüm dünyada çok başarılı olduğuna dikkat çekti. Murat Yıldırım dizideki aksiyon sahnelerinden keyif aldığını da sözlerine ekledi.

Esra Bilgiç oyunculuğu bırakıyor mu?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.