Hayko Cepkin, Aleyna Tilki’yi sert sözlerle eleştirdi

Hayko Cepkin, bir ödül töreninde performans sergileyen Aleyna Tilki’yi sert sözlerle eleştirdi.

Aleyna Tilki, önceki gece bir ödül töreninde sahne almış, Lady Gaga’nın ‘Applause’ şarkısını ve ‘Allı Turnam’ adlı türküyü seslendirmişti. Performansıyla çok konuşulan Tilki’ye Hayko Cepkin’den eleştiriler geldi. Cepkin, genç şarkıcının sahnede olduğu sırada Twitter’dan “Dayanılır gibi değil lan. Ses şimdiden çatlamış. eğitim şart” mesajını yayınladı.

Hayko abiyi seviyorum

Tilki ise Hayko Cepkin’in yorumuna “Ben seviyorum onu. Tavsiye ver dinlerim Hayko abi. Ama keşke sahneye iğneyle ve bir torba ilaçla hasta çıktığımı bilmeden yorum yapmasaydınız” şeklinde karşılık verdi. Bu sözler üzerine uzun bir açıklama yazan ve hastalığın bir bahane olmadığının altını çizen rockçı şu ifadelere yer verdi: “Umarım kendi kulvarında başarılı deneyimler ile üreterek yaşını alırsın.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.