Hayalleri Türkiye’de gerçek oldu

Ülkesi Arnavutluk’tan İstanbul’a yatırım yapmak için gelen ve ülkesinin en başarılı genç girişimcileri arasında yer alan Sarah Haderi’nin hayalleri Türkiye’de gerçek oldu.

ROTAYI İSTANBUL SEVDASI ÇİZDİ…

Avrupa başta olmak üzere dünyanın bir çok şehrini gezen ve İstanbul aşkını tüm yatırımlarını Türkiye’ye taşıyarak perçinleyen Haderi, birde sürprize imza attı.

SÜRPRİZLERİYLE GELDİ…

Türk insanını ve tük müzikseverleri ”Kapılar Duvar” şarkısıyla selamlayarak herkesi şaşırtmayı başaran Sarah Haderi, güçlü sesi ve benzersiz yorumu ile kalplere dokunmayı başardı. Nokta Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanan ve genç sanatçı Deha Bilimlier’in eşlik ettiği kariyerinin ilk single çalışmasının klibini Bsk Group Produksiyon’la birlikte İstanbul’da çeken Haderi, ”Türkiye’yi ve Türk insanını çok seviyorum. İstanbul’a ise aşığım. Dünyada gezip dolaşmadığım yer kalmad diyebilirim ama ben burada her seferinde yeniden aşık olduğum ülkede ve şehirde olmak istedim. Müzik benim özgürlük alanım, motivasyon kaynağım. Kendimi notalarda mutlu hissediyorum.” sözleriyle heyecanını dile getirirken yepyeni şarkılar hazırladıklarını da dile getirerek müzik dünyasında kalıcı olacağının ilk sinyallerini verdi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.