Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programına Hadise sürprizi

Hadise, ünlü komedyen Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programının çekimlerinde sürpriz yaptı. Murda’nın konuk olduğu bölümde birden stüdyoya giren Hadise tüm izleyicileri şaşırttı.

Hasan Can Kaya’nın rekortmen programı Konuşanlar üçüncü sezonuna tüm hızıyla devam ediyor. Rapçi Murda’nın konuk olduğu bölümde Konuşanlar izleyicisi büyük bir sürprizle karşılaştı. Çekim sırasında Hadise birden stüdyoya girdi. Hadise’nin stüdyoya gelmesiyle Murda ve Hasan Can Kaya kadar programı izleyenler de şaşkınlıklarını gizleyemedi ve şarkıcıyı alkışlarla karşıladı.

Ünlü komedyenin soruları ve esprileri karşısında çok eğlenen konuklar stüdyoda kahkaha tufanı yaşadı. Programı çok severek izlediğini söyleyen Hadise “Programı çok severek izliyorum. İlk kez bugün gelebildim” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.