Yargı’da nefesler tutuluyor! Soluksuz izlenecek yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’da nefesler tutuluyor. Yeni bölümden yayınlanan tanıtımda Ilgaz’ın Turgut Ali ile karşı karşıya kaldığı anlar ve Turgut Ali’nin Ilgaz’ı vurması soluksuz izlenecek bölümün sinyallerini veriyor.

Yargı’nın pazar günü yayınlanacak 62’nci bölümü seyirciyi ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümden yayınlanan tanıtım birçok soruyu da beraberinde getiriyor. Turgut Ali’nin zorla boş bir alana getirdiği Ilgaz onu yaptığı yanlıştan döndürmeye çalışsa da başaramaz. Turgut Ali Ilgaz’ı vurur. Eren, Metin ve Çınar’ın yıkılmış halleri ‘Ilgaz öldü mü?’ sorusuyla yeni bölüme dair merakı artırıyor.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Yurdaer Okur, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Doğaç Yıldız, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi usta ve genç isimler bir araya geliyor.

Yargı yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.