Hasan Can Kaya Konuşanlar’ın çekimlerine Eylülde başlıyor! İlk konuk Edis

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, büyük bir hayran kitlesine sahip olan ‘Konuşanlar’ programının yeni sezon çekimlerine Eylülde başlıyor.

Programın ilk bölüm konuğu pop müziğin güçlü ismi Edis olacak. Geçen yıl da ‘Konuşanlar’a konuk olan Edis, yeni sezonun ilk bölümünde komedi programının seyircisiyle tekrar buluşacak.
Hasan Can Kaya’nın yaz boyunca YouTube’da yayınlanan eski bölümlerinin özetleri rekor sayıda izlenmeye devam ediyor. Hayran kitlesi çok yüksek olan komedyen, seyircinin ilgisine teşekkür amacıyla ‘2024 Yaz Shot’ bölümünü önümüzdeki haftalarda yayınlayacak. Önceki yaz yayınlanan shot bölümleri toplamda 33 milyon izlenme rakamına ulaşarak alanında kırılması zor bir rekora imza attı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.