Hande Yener’e ABD’den teklif geldi

Yaz sezonunda “Sebastian” adı altında açtığı eğlence mekânlarıyla dikkatleri üzerine çeken Yener’e ABD’den teklif geldi.

Son albümü ‘Hepsi Hit’ ile tüm yaz sezonuna damga vuran Hande Yener, yeni ufuklara açılıyor. Haziran ayının başında çıkardığı albümden, aynı yaza Mor ve Deli Bile olmak üzere iki hit sığdıran Yener, geçen hafta bir davet üzerine Miami’ye uçtu.

İKNA ETMEYE ÇALIŞIYORLAR

Sebastian Club By Hande Yener ve Sebastian Beach By Hande Yener markalarıyla önemli bir ticari başarı yakalayan şarkıcıya, ABD’den teklif geldi. Kulübünü ve beach’ini Miami’de açmasını teklif eden biri Amerikalı diğeri Türk, iki yatırımcı Hande Yener’i ikna için çalışıyor.

Yoğun yaz sezonu sonrası hem kısa bir tatil hem de iş görüşmeleri için Miami’ye giden Yener’in, kararını döndükten sonra vereceği konuşuluyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.