gazetemag tv

Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel’in aşk bilmecesi

Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel’in fotoğrafları, ikilinin her defasında yalanladıkları aşk dedikodularını alevlendirdi.

‘Güneşin Kızları’ dizisinin aşıkları Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel’in cumartesi gecesi çekilen fotoğrafları, ikilinin her defasında yalanladıkları aşk dedikodularını alevlendirdi.

AYLAR SONRA İLK GÖRÜNTÜ

Yıldızı‘Güneşin Kızları’ dizisiyle parlayan yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel’in dizideki gibi gerçek hayatta da sevgili oldukları haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Daha sonra ayrıldıkları söylenen çift, aradan altı ay geçtikten sonra Asmalımescit’te aynı mekandan çıkarken görüntülendi.

hande-ercel

BİRLİKTE EĞLENDİLER

Soho adlı gece kulübünden ayrılırken basın mensuplarının beklediğini öğrenen ikili, mekandan ayrı ayrı çıktı. İçeride birlikte eğlendikleri öğrenilen ikiliden Tolga Sarıtaş bir taksiye binerek ayrıldı. Ayrıldıktan sonra barışarak yeniden bir arada oldukları konuşulan çiftten Hande Erçel ise Sarıtaş’ın hemen arkasından çıkarak başka bir taksiye bindi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.