Hande Yener: En büyük zenginlik sağlıktır

Ünlü şarkıcı Hande Yener, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Hastalığı nedenliyle zor günler geçiren Yener, sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Yener, ‘Bir süredir kulağımda çınlama vardı. En büyük zenginlik sağlıktır arkadaşlar, bu süreçte bunu çok iyi anladım’ dedi.

Pandemi nedeniyle vaktinin çoğunu evinde geçiren ünlü şarkıcı Hande Yener, alışveriş merkezinde görüntülendi. Büyük beden ceket ve pantolonu ile dikkat çeken Yener, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

Bir süredir sağlık durumu nedeniyle zor günler geçirdiğini söyleyen Hande Yener şu ifadeleri kullandı:

‘Bir süredir kulağımda çınlama vardı ama artık iyileştim sayılır. 2021’den sadece sağlık diyorum! En büyük zenginlik sağlıktır arkadaşlar, bu süreçte bunu çok iyi anladım. Sağlığın kötü oluşu insanın psikolojisini de etkiliyor. Şimdi daha iyiyim şükürler olsun’

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.