gazetemag tv

Hande Ünsal, Kıbrıs’a demir attı!

Pop müziğine hızlı bir giriş yapan ve şarkılarıyla çok beğenilen Hande Ünsal geçtiğimiz akşam Kıbrıs’ta Chamada kulüpte sahne aldı.

Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Ünsal, “sözü müziği kendine ait olan son şarkısı “ Daha İyi “ nin dinleyiciler tarafından tam not aldığını ve bunun kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Ünsal, “Formunu nasıl koruyorsun?” sorusuna ise “ Bunun için özel bir şey yapmıyorum. Çalışmaktan spor yapmaya zaman kalmıyor. Sanırım işkolik bir kadınım hatta bu yüzden evimi taşıyorum. Evimi artık stüdyo olarakta kullanıcam “ dedi. Ünsal’a geçtiğimiz günlerde Ayşe Hatun Önal’ın eve misafir geldiğinde evde yokmuş numarası yaptığı hatırlatıldı. Muhabirin “ Siz yeni evinize misafir kabul eder misiniz?” sorusuna gülerek “ Herkesi beklerim kapım açık “ yanıtını verdi.

blank
Hande Ünsal

ADIMI UNUTTUM

Basın mensuplarının “Kimsenin bilmediği ve bizimle paylaşabileceğin bir sırrın var mı? sorusuna ise şarkıcı , “Çok çalışmaktan olsa gerek erken yaşta unutkanlığa başladım, hatta bir keresinde adımı soran memura cevap vermek için 15 saniye bekledim adımı düşündüm sonra cevap verebildim diyen popçu ilerde alzheimer olmaktan korktuğunu belirtti. “

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.