Hande Erçel’den Demet Akbağ’a yanıt

Hande Erçel, konuk olduğu Beyaz Show’da Demet Akbağ’ın eleştirilerine yanıt verdi.

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ‘En iyi komedi kadın oyuncu ödülünü Aşk Laftan Anlamaz dizisindeki rolüyle Hande Erçel aldı.

Usta oyuncu Demet Akbağ ise Hande Erçel’in ödül almasıyla ilgili olarak “Bu kişi komedi dizisi mi yapıyor? Güzel olduğu için birtakım işler yapan insanlar var o iş için güzellik gereklidir ama bu iş için yeteneğiniz önemlidir. Ama güzellik de bir yere kadar.” dedi.

‘BEN O ÖDÜLÜ ALIYORSAM İNSANLAR DA BİR ŞEY BİLİYORDUR’

Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Hande Erçel, dün akşam konuk olduğu Beyaz Show’da eleştirilere yanıt verdi.

Hande Erçel,”Demet Akbağ’ın röportajından sonra çok düşündüm. Bunun sisteme karşı bir eleştiri olduğunu düşünüyorum. Ki, Demet Hanım ne diyorsa haklıdır. Ben onun ne demek istediğini çok net bir şekilde anlıyorum. Yanlış yöne çekmek isteyenler oluyor, başka türlü anlamak isteyenler oluyor.

Ama ben her zaman eleştiriye açık olarak saygıyla karşılıyorum. Ben de kendimi eleştiriyorum. Ama o ödülü alıyorsam ‘insanlar da bir şey biliyordur’ diye düşünüyorum.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.