gazetemag tv

Fİ dizisi bitiyor

Fİ, Çİ, Pİ kitaplarının yazarı Azra Kohen, dizi olarak çekilen ve normalde 4 sezon sürmesi gereken serinin 2. sezonda bitirilmesi kararı aldığını açıkladı.

Radyo Trafik Marmara’da “Yazarın Dilinden” programının bu haftaki konuğu, Psikolog – Yazar Azra Kohen oldu.Serenay Sarıkaya ile Ozan Güven’in oynadığı dizinin ilk bölümünün kitaba bağlı olduğunu ama ikinci bölümden sonra her şeyin değiştiğini belirten Kohen, “Üçüncü bölümden itibaren kitaptaki referans noktaları sabit kalarak, sadece birinci sezon için söylüyorum, bambaşka bir hikaye anlatıyorlar. İkinci sezonda sadece karakterler var ve o yüzden ikinci sezonda bitirilmesinin kararını aldım” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.