gazetemag tv

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç neden kavga etti?

Geçtiğimiz akşam bir balıkçıda yemek yiyen Hande Erçel ve Murat Dalkılıç yemek sırasında kavga etmişti. Seslerin yükseldiği kavganın nedeni belli oldu.

Önceki akşam başbaşa romantik bir yemek yiyen Hande Erçel ve Murat Dalkılıç’ın keyifli başlayan geceleri tatsız sonlandı. Tartışmaya başlayan çift bir anda birbirine bağırdı. Seslerin yükseldiği kavgada Murat Dalkılıç ‘yeter artık’ diye bağırdı.

Gecenin ilerleyen dakikalarda etraftaki bakışlardan rahatsız olan Erçel, mekanı terketmek istedi. Çıkışta gazeteciler tarafından görüntülenen çiftin suratının asık olduğu görüntülendi.

Tartışmanın nedenin kıskançlık olduğu ortaya çıktı. Murat Dalkılıç Hande Erçel’e, klip çekimi nedeniyle fazla görüşemeyeceklerini belirtti. Azize dizisiyle gündeme gelen ve son derece yoğun olan Hande Erçel ise ilişkilerine daha fazla zaman ayırmaları gerektiğini belirtti.

ŞOK! Hande Erçel ve Murat Dalkılıç, etrafa aldırış etmeden kavgaya tutuştu!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler