Hande Erçel ve Kerem Bürsin yüzük taktı

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi son zamanların en çok konuşulan yapımları arasına girmeyi başardı.

Başrollerini Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinde nihayet beklenen olay gerçekleşti. 27. bölümüyle izleyici karşısına çıkma hazırlanan dizide Bürsin ve Erçel’in canlandırdığı Eda ve Serkan nişanlandı.

blank

Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin hayranlarının istediği şey nihayet gerçek oluyor. Cumartesi akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizinin 27. bölümünde Eda ve Serkan nişanlanıyor. Son zamanların en çok konuşulan dizileri arasında yer alan Sen Çal Kapımı dizisinin başrolleri paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel sosyal medyayı da aktif olarak kullanmaktan geri kalmıyor.

blank

Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan’ın Eda’ya evlenme teklifi etmesi sonrası kız isteme merasimi ve kına gecesi görüntüleri ortaya çıktı. Dizinin 27. bölümünde hayranların evlenmesini istediği ikili nihayet evlilik yolu için ilk adımı atıyor. Kerem Bürsin’in kahve içerkenki görüntüleri şimdiden dizinin hayranlarını heyecanlandırmaya başladı. Nişan yüzükleri de takılan çift kına gecesinde eğlenmeyi de ihmal etmiyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.