Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’tan romantik Bodrum tatili

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç’ın Bodrum’da romantik bir tatil yapıyor.

Geçtiğimiz aylarda birlikteliklerine yeniden şans veren Hande Erçel-Murat Dalkılıç çifti, Bodrum’da aşk tazeledi.

Üç gün boyunca Bodrum’da baş başa vakit geçiren ikili, önceki akşam ise ABD’li şarkıcı Della Miles’in konserini izledi

Geçtiğimiz aylarda ilişikilerine ikinci kez şans veren Hande Erçel ile Murat Dalkılıç, Ege’de aşk tazeledi. Barışma sonrası objektiflerden kaçan ikili, soluğu Yunanistan’ın Kos Adası’nda aldı. İkili, geçtiğimiz günlerde de Bodrum’da tatillerine devam etti.

blank

Görüntü vermekten kaçınan çift, bir otelin geceliği 3 bin Euro’luk (yaklaşık 20 bin TL) odasına kapandı. Üç gün boyunca Bodrum’da baş başa vakit geçiren ikili, önceki akşam ise ABD’li şarkıcı Della Miles’in konserini izledi.

ROMANTİK SAATLER

Erçel ile Dalkılıç, ‘Siyah İnci’ lakaplı şarkıcının seslendirdiği parçalarla romantik anlar yaşadı. Bir yıllık ilişkileri boyunca hiç romantik pozlar vermeyen ikili, Bodrum’da aşka geldi. Güzel oyuncu, konser esnasında başını Dalkılıç’ın omzuna dayarken popçu ise Erçel’in saçlarını okşadı. İkilinin bu anı da “Aşk Bodrum’da yaşanıyor” şarkısını akıllara getirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.