Hande Doğandemir gitti, Mert Fırat çapkınlık turunda yakalandı

Mert Fırat, sevgilisi Hande Doğandemir ‘Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali’ için Muğla’ya gidince çapkınlık turuna başladı.

Takvim’den Doğan Savaş’ın haberine göre bu haber oyuncu Mert Fırat’la 5 aydır aşk yaşayan Hande Doğandemir’in canını sıkacak… İlişkilerinin ilk ayında Fırat’ı kadın hayranlarından kıskanıp gece kulübünde olay çıkardığı iddia edilen Doğandemir, önceki gün 20. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali için Muğla’ya gitti. Aşkı kapıdan kendisi bacadan çıkan Mert Fırat ise Doğandemir’in yokluğunu fırsata çevirdi.

Önceki akşam Cihangir’de esmer bir güzelle baş başa yemek yiyen Fırat, çıkışta objektifleri görünce panikledi. Gizemli güzelle objektiflere yakalanan çapkın oyuncu, ters yönde olduğu için plastik dubaların üzerinden geçti. Fırat’ın yanındaki güzel ise yüzünü saklamak için araç içinde iki büklüm oldu. Oyuncu, gaza basıp uzaklaşırken bu duruma sevgilisinin ne diyeceği merak konusu oldu..

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.