Murat Boz’dan ayrılan Aslı Enver eski eşi Birkan Sokullu ile pişti oldu

Murat Boz’la olaylı ayrılığıyla gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Aslı Enver, pazar günü ‘Suskunlar’ dizisindeki rol arkadaşı Sarp Akkaya’nın düğününe katıldı.

Murat Boz’la olaylı ayrılığıyla gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Aslı Enver, pazar günü ‘Suskunlar’ dizisindeki rol arkadaşı Sarp Akkaya’nın düğününe katıldı. Düğünün diğer konuklarından biri de ünlü oyuncunun geçen yaz anlaşmalı olarak tek celsede boşandığı Birkan Sokullu’ydu. Enver ve Sokullu süredir aynı evde yaşadığı sevgilisi Berrak Tüzünataç’la geldi. Şu sıralarda Fi dizisinde canlandırdığı gazeteci Özge Egeli karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Tüzünataç ile final bölümü çekilen “Hayat Şarkısı”nda rol alan Birkan Sokullu çifti, Aslı Enver’i görmezlikten gelmeye çalıştı.

blank

“İstanbullu Gelin” dizisinde Süreyya rolüne hayat veren Enver, sabah 06.00 sıralarında dizi setinden evine gelip fazla dinlemeden eski rol arkadaşı Sarp Akkaya’nın mutlu anına tanıklık etmek için Beykoz Kundura Fabrikası’ndaki düğüne katıldı. Güzel oyuncuya dizideki kayınçosu Osman’ı canlandıran Güven Murat Akpınar eşlik etti.

blank

Düğünde oldukça neşeli olduğu görülen Enver, “Dostluk güzel şey” notuyla Akpınar’la fotoğrafını yayınladı ve damat Sarp Akkaya ile gelin Sinem Yalçınkaya’nın birbirinden eğlenceli görüntülerini sosyal medyadan paylaştı.

Gecenin ilerleyen dakikalarında Berrak Tüznataç’ın sosyal medyadan sevgilisi Birkan Sokullu’yla beraber, Pelin Karahan tarafından çekilen samimi pozunu paylaşması ise dikkatlerden kaçmadı. Birkan Sokullu’nun ise herhangi bir paylaşım yapmadığı görüldü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.