Haluk Levent Marmaris’teki afetzedeleri unutmadı

Haluk Levent iki yıl önce çıkan yangında binlerce dönüm arazinin küle döndüğü Marmaris’teki afetzedelerin yanına gitti. Yangında evlerini kaybeden ailelere verdikleri sözü tuttuklarını kaydeden Levent, “Son kalan söz verdiğimiz evlerden… Mustafa Demir, Hüseyin Gökmen ve Hasan Hüseyin Aydın ailelerini ziyaret edip, tapularını teslim ettik” dedi.

AHBAP Derneği’nin kurucusu şarkıcı Haluk Levent, 6 Şubat felaketinde depremzedelerin yanında olmasıyla gündemde uzun süre yer edinmişti. Yaptığı yardımlarla konuşulan Levent Marmaris’teki afetzedeleri de unutmadı.

2021’in yaz aylarında binlerce dönüm orman alanını küle çeviren yangınlar sonrası Marmaris’teki afetzedelerin yardımına koşan Haluk Levent, buradaki ailelere verdiği ev sözünü tutmak için onları ziyaret etti.

AFETZEDELERE VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU
Yangında evleri küle dönen onlarca aileyi yeni evleriyle buluşturan Haluk Levent, o anları “Deprem bölgesinden Marmaris’e geçtim.

Yangınlarda evleri küle dönen onlarca aileye ev sözü vermiş ve yaptırmıştık. Son kalan söz verdiğimiz evlerden… Mustafa Demir, Hüseyin Gökmen ve Hasan Hüseyin Aydın ailelerini ziyaret edip tapularını teslim ettik. Çok mutluyuz” notuyla yayımladı.

https://twitter.com/haluklevent/status/1654804924755070982?s=20

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.