Halit Ergenç’in yeni dizisinde rol arkadaşı Bergüzar Korel mi Cansu Dere mi?

Halit Ergenç iki yıllık aradan sonra ekrana dönüyor. Muhteşem Yüzyıl’ın ardından hangi dizide rol alacağı merak konusu olan oyuncu, O3 Turkey Medya ile prensipte anlaşmaya vardı.

Muhteşem Yüzyıl’da Kanuni Sultan Süleyman’ı canlandıran Ergenç, bu kez halk kahramanı olacak. İzmir’in kurtuluşunun anlatılacağı dönem dizisinde oyuncu, Cevat adlı bir vatansevere hayat verecek. Ergenç’in başrolü paylaşacağı kadınoyuncu arayışları ise devam ediyor.

Halit Ergenç’in partner adayları arasında ismi geçenlerden biri de oyuncunun eşi Bergüzar Korel. Korel’in yanı sıra Cansu Dere ile de görüşülüyor. Yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın üstleneceği dizinin adının “İzmir 1918” olması planlanıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.