Hadise ve Kaan Yıldırım’dan Hollywood kuralları!

Bu seneye damgasını vuran Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı sosyal medyada ilgi çekmeye devam ediyor. Ancak çiftle ilgili şaşırtan bir gerçek ortaya çıktı.

Çift, sosyal medyada kendi paylaştıkları fotoğraflar dışında görüntü vermek istemiyor. Öyle ki şarkıcı, klip çekiminde set çalışanlarını uyararak, ziyarete gelen Yıldırım’la fotoğraf çekilmesini istemedi…

Sosyal medya hesaplarından aşk karelerini paylaşan Hadise ile Kaan Yıldırım, gazeteci ve fanlarına görüntü vermemek için temkinli davranmaya devam ediyor.

Şarkıcı, son parçası ‘Küçük Bir Yol’un Beykoz Kundura Fabrikası’ndaki çekimlerinde kendisini ziyaretine gelen oyuncudan önce önlemler aldığı ortaya çıktı.

blank

FOTOĞRAF ÇEKİLMESİNİ İSTEMEDİ

Hadise’nin tüm set çalışanlarına Yıldırım’la olduğu anlarda fotoğraf çekmemesini rica etti. Kendi istemedikleri karelerin sosyal medya ya da basına yansımasını istemeyen çift, gittiği her yerde titiz davranıyor.

Geçtiğimiz hafta Bodrum’a giden ikilinin, hem virüs hem de fotoğraf sızmaması için kalabalığa karışmadığı öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.