“Güzelliğin Portresi” şimdi iTunes ve Netflix’de yayında

Başrollerini Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin ve Melisa Şenolsun’un paylaştığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği, BKM ve CJ Entertainment ortak yapımı “Güzelliğin Portresi” şimdi iTunes ve Netflix’de yayında !

Geçtiğimiz Aralık ayında vizyona giren ve Türk Sineması’nda gerilim türünün en çarpıcı örneklerinden biri olarak gösterilen “Güzelliğin Portresi”, güçlü kadrosu ve nefes kesen hikayesi ile karantina günlerinde evde sinema keyfine benzersiz tatda bir seyir deneyimi vaad ediyor.

blank
Güzelliğin Portresi

Filmin hikayesi; senelerdir görüşmediği babası ile ilgili önemli bir haber alan Nisan’ın (Buçin Terzioğlu), kızı Alin (Lara Tonka) ve eşi Özgür (Birkan Sokullu) ile birlikte baba evine dönmesiyle başlar. Sırlarla dolu bu evde, bir yandan kaçtığı geçmişi ile yüzleşecek olan Nisan, diğer yandan babasıyla ilgili sır perdesini kaldırmaya çalışan polis memuru Oktay’ın (Serkan Keskin) sorgulamaları ile köşeye sıkışacaktır.

Babasının baş yapıtı olan resimdeki kadının gizemi ile geçmiş kabusları yeniden canlanan Nisan, kendisini ve ailesini koruyabilmek için bu gizemi bir an önce aydınlatmak zorundadır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.