Gülgökçe Korkmaz, “Mankenden komedyen de oluyormuş” dedirtti

Kendi kaleme aldığı tek kişilik gösterisiyle adından söz ettiren Gülgökçe Korkmaz, bir dönemin kült polemiğine yeni bir boyut getirdi.

Kariyerinin başında mankenlikle oyunculuğu bir arada götüren Gülgökçe Korkmaz, kendi kaleme aldığı “Hiç Güleceğim Yoktu” adlı tek kişilik gösterisiyle “Mankenden komedyen de oluyormuş” dedirtti.

Gösteri merkezlerinden eğlence mekanlarına kadar bir çok yerde sahnelediği gösterisiyle olumlu tepkiler alan Gülgökçe Korkmaz, gösterisini interaktif bir hale getirdiğini ve çıktığı mekana göre esprilerini güncellediğini dile getirdi.

Gülgökçe Korkmaz, usta oyuncu Zafer Algöz’ün “kadından stand-upçı olmaz” tezini de “Henüz beni izlememiş” diyerek çürütmeyi hedefliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.