Güldür Güldür, yeni sezonu Harbiye’de açtı

Televizyon ekranlarının reyting rekortmeni Güldür Güldür, uzun bir aradan sonra sevenleriyle Açıhava’da buluştu, kahkahalar havada uçuştu! Güldür Güldür, BKM “Tadım ile Yaz Konserleri” kapsamında 28 Eylül Çarşamba akşamı sezonu Harbiye’de açtı.

Bütün oyuncularıyla Türkiye’nin sevgilisi haline gelen Güldür Güldür ekibi, Harbiye için hazırladıkları skeçleriyle binlerce seyirciyi gülmekten kırdı geçirdi.

‘GÜLDÜR GÜLDÜR’E YENİ TRANSFER!

Sevilen oyun Güldür Güldür’ün yeni transferi kahkahalar ve alkışlarla karşılandı! Televizyon ekranlarının ve tiyatronun sevilen yüzü Korhan Erduran ilk defa Güldür Güldür ekibiyle sahne aldı. Erduran ‘Samet’ tiplemesiyle seyircinin beğenisini ve alkışlarını topladı.

MİNİKLER DE SAHNEDEYDİ!

Açıkhava’daki kahkaha şölenine ‘Güldüy Güldüy’ de dahil oldu. Ali Sunal skeci bölerek
kısa zamanda herkesin kalbini fetheden ‘Güldüy Güldüy Show’un minik kahramanlarını sahneye davet etti. Sahneye gelen sempatik oyuncular büyüklerinin oynadığı skeci yeniden canlandırdı. Oldukça heyecanlanan küçük oyuncular seyirciler tarafından bol bol alkışlandı.
Finalde Alper Kul ve Meltem Yılmazkaya’nın beraber söyledikleri şarkı ‘Sevemedim Karagözlüm’ eşliğinde büyük küçük tüm ekip dans etti.

SEYİRCİYE AYLA ÇELİK SÜRPRİZİ!

Gösterinin finalinde sahneye çıkan Ayla Çelik kahkaha şölenini şarkılarıyla taçlandırdı! Açıkhava seyircisine sürpriz yapan Ayla Çelik, sevilen şarkısı Bağdat ve Osman şarkılarını binlerce seyirci ile birlikte seslendirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.