gazetemag tv

ATV’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor’a Kore’den özel ödül

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız , Yiğit Kirazcı’nın oynadıkları ATV’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor’a Kore’den özel ödül.

2012 yılından bu yana düzenlenen ve Kore’nin en prestijli ödülü olan APAN ( Asia Pasific Actors Network ) Drama Ödülleri’nin bu yıl 5.’si düzenlenecek. MBC tarafından düzenlenen 1 – 11 Ekim arasındaki DMC Festivali’nin bir parçası olarak yapılacak ödül töreni 2 Ekim’de Güney Kore, Çin ve Japonya’da yayınlanarak 25 milyona yakın kişi tarafından izlenecek. Törene Çin, Japonya, Güney Kore, Avusturalya, Filipinler, Tayland ve Endonezya gibi Asya ve Pasifik ülkeleri katılacak.

APAN DRAMA AWARDS’DA
İLK KEZ TÜRK OYUNCULAR ÖDÜL ALACAK

Normalde Asya Pasifik ülkesi oyuncularına verilen bir ödül olan APAN, tarihinde ilk kez Türk oyunculara verilecek. Gökhan Alkan ve Zeynep Çamcı Kore dizilerini Türk izleyicisi ile buluşturup dünyaya tanıtılmasına yardımcı oldukları için “Asia Pasific Özel Ödülü” alacaklar. “She Was Pretty”den başarı ile uyarlanan “Seviyor Sevmiyor” oyuncuları bu özel ödülü almak için Kore’ye gidecekler.

Yaz aylarında izleyicisiyle buluşan ve yayınlandığı her günün reyting rekortmeni olan Seviyor Sevmiyor hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikaye sunuyor. Çocukluk aşkı olan bir çiftin yıllar sonra bir araya gelmesi ve çeşitli tesadüflerle birbirlerine yakınlaşmasının ve diğer karakterlerin dahil olmasıyla karmaşıklaşan aşk oyunlarının anlatıldığı dizide, ilk aşkın masumluğu ile bir çiftin başına gelenleri izliyoruz.

Genel Hikaye:

Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı.. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi..
Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu…

Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)’in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir.
Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika’ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler.
Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)’in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz (Zeynep Çamcı) o muhteşem güzelliğini de kaybeder.. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz (Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur.
Yiğit (Gökhan Alkan) ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir. 15 yıl sonra yeniden İstanbul’a dönen Yiğit (Gökhan Alkan), hiçbir zaman unutamadığı ilk aşkı Deniz (Zeynep Çamcı)’i yeniden görmek ister ve işler o noktadan sonra içinden çıkılmaz bir hal alır. Çünkü Yiğit (Gökhan Alkan)’deki müthiş değişimi görüp panik olan Deniz (Zeynep Çamcı), şimdiki görünüşünden ve hayattaki başarısızlığından utanıp gizlenir. Ardından en iyi dostu olan güzeller güzeli İrem(Gonca Sarıyıldız)’den bir ricada bulunur. İrem (Gonca Sarıyıldız)’den onun yerine geçip Yiğit (Gökhan Alkan)’le “Deniz” olarak buluşmasını ister. İrem (Gonca Sarıyıldız), Deniz (Zeynep Çamcı)’i kıramaz. Yiğit (Gökhan Alkan)’le buluşur.

Yapım :MF Yapım
Yapımcı :Faruk Bayhan
Yönetmen:Yusuf Pirhasan
Senaryo: S.Cenk Boğatur, Meriç Demiray, M.Cem Görgeç, Cüneyt Bolak
Genel Koordinatör : Uğur Atukman Taban
Uygulayıcı Yapımcı :Rezzan Diniz
Oyuncular : Zeynep Çamcı (Deniz), Gökhan Alkan (Yiğit), Gonca Sarıyıldız (İrem),
Yiğit Kirazcı (Tuna)

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.