Gülben Ergen’den hayranlarına yeni yıl hediyesi “Yıkıl Karşımdan”

Mustafa Sandal hediye ettiği “Yıkıl KarşımdanGülben Ergen’den hayranlarına yeni yıl hediyesi oldu.

“Kalbimi Koydum” albümü ile müzik listelerinin zirvesindeki yerini koruyan Gülben Ergen; sözleri Mustafa Sandal, müziği Emina Sandal imzalı “Yıkıl Karşımdan” şarkısına Nihat Odabaşı yönetmenliğinde video klip çekti.

Mustafa Sandal’ın canlı yayında hediye ettiği ve albümün en dikkat çeken şarkılarından biri olan “Yıkıl Karşımdan”, “Kalbimi Koydum” albümünün 2. video klibi oldu.

Mustafa Sandal sürprizi!

Yıkıl Karşımdan” klibinin sürprizi Mustafa Sandal oldu. Yıllar sonra ikili yeniden kamera karşısına geçerek hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı.

Görsel yönü kuvvetli ve şarkının dinamik yapısına uygun atmosferi ile izleyenlerin beğenisini kazanacak klipte, Gülben Ergen’e dansçılarda eşlik etti. 17 saat süren çekimlerde performansı ve güzelliği ile göz kamaştıran Gülben Ergen, Raisa&Vanessa tarafından hazırlanan kostümleri kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.