Gülben Ergen Herkesi Puffy’dik Uyku Günleri’ne Çağırıyor!

Puffy’nin yeni reklam filminde marka yüzü Gülben Ergen tüketicileri Puffy’dik fırsatlarla buluşturuyor.

Yataş Grup’un herkesi hayal ettiği iyi uykuyla buluşturmak için yola çıkan markası Puffy, “Puffy’dik Uyku Günleri” kampanyasını iki yeni reklam filmiyle tanıtıyor. Puffy’nin marka yüzü Gülben Ergen’in rol aldığı reklam filmlerinin ilkinde çeyiz hazırlığı içinde olan bir çiftin arayışına Puffy son veriyor. Reklam filminde vitrindeki Gülben Ergen fotoğrafı hareketlenerek, hem zevklerine hem de bütçelerine uygun olan uyku ürünlerini bir türlü bulamayan çifti, yataktan bazaya, yastıktan yorgana ve ev tekstili ürünlerine kadar ihtiyaç duydukları ürünlere özel avantajlarla sahip olmaları için Puffy’dik Uyku Günleri’ne davet ediyor. İkinci reklam filminde ise Gülben Ergen arkadaşının evine giden ve konforsuz yatağından uyuyamadığından şikayet eden kadına sehpanın üzerindeki dergiden seslenerek Puffy’dik Uyku Günleri’ne davet ediyor. A Graphic Design imzası taşıyan reklam filmlerinin yapımını Kala Film, yönetmenliğini Burak Kolcu üstlendi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.