Gonca Vuslateri’nin sahnesinde Demet Akbağ ve Oya Başar’dan komedi şov

Şehrin yeni buluşma noktası Vor Klein, Emir Ersoy & Gonca Vuslateri’yi ağırlamaya devam ediyor.

İlk kez Emir Ersoy’un “RocKuba” albümünde bir araya gelen ve çok beğenilen ikili, dün akşam da geçmişten günümüze unutulmaz şarkıları kendilerine has yorumladılar. Büyük ilgi gören gecenin konukları arasında ünlü oyuncular Demet Akbağ ve Oya Başar da vardı. Gonca’nın şarkı söylemesini çok beğendiklerini belirten ikili, bir araya sahneye çıkıp, esprileriyle seyircilere unutulmaz bir gece yaşattılar. “Gonca Vuslateri bizim her şeyimiz ama Emir de benim elime doğdu” diyen Oya Başar, Demet Akbağ’dan aldığı enerjiyle soluğu Gonca Vuslateri’nin yanında aldı. Demet Akbağ da samimi ortamını çok beğendiğini belirtirken, “Gonca sahnede sesiyle ve enerjisiyle gerçekten çok iyi, biz de burada olduğumuz için çok mutluyuz” diyerek sahneden ayrıldı. Üçlü birlikte şarkı da söylediler.

blank

İstanbul’un tarihi semtlerinden Karaköy’de Ocak ayında kapılarını açan ve kısa zamanda büyük ilgi gören Vor Klein, Emir Ersoy & Gonca Vuslateri’yi ağırlamaya devam ediyor. İlk kez Emir Ersoy’un “RocKuba” albümünde bir araya gelen ve çok beğenilen ikili, dün akşam da geçmişten günümüze unutulmaz şarkıları kendilerine has yorumladılar.

Demet Akbağ ve Oya Başar’dan komedi şov

Büyük ilgi gören gecenin konukları arasında ünlü oyuncular Demet Akbağ ve Oya Başar da vardı. Gonca’nın şarkı söylemesini çok beğendiklerini belirten ikili, bir araya sahneye çıkıp, seyircilere unutulmaz bir gece yaşattılar. “Gonca Vuslateri bizim her şeyimiz ama Emir de benim elime doğdu” diyen Oya Başar, Demet Akbağ’dan aldığı enerjiyle soluğu Gonca Vuslateri’nin yanında aldı. Demet Akbağ da samimi ortamını çok beğendiğini belirtirken, “Gonca sahnede sesiyle ve enerjisiyle gerçekten çok iyi, biz de burada olduğumuz için çok mutluyuz” diyerek sahneden ayrıldı. Üçlü birlikte şarkı da söylediler.

Emir Ersoy & Gonca Vuslateri, her Perşembe akşamı Vor Klein’da sahne almaya devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.