Göksel’in Tayland fotoğrafları beğeni aldı

Yayınlandığı günden itibaren listelerin ilk sıralarına yerleşen Bu Da Geçecek teklisi sonrası Tayland’a tatile giden Göksel, Koh Phi Phi adasında çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

”Evim, kedim ve sevdiklerim beni bekler.”

Fotoğrafları hayranları tarafından binlerce beğeni alan sanatçı, paylaşımın altına:”Her an doğuran; her şeyi bilen, iyileştiren doğa… Büyük acılar yaşamış bu minik adanın güler yüzlü, nazik insanlarına ve doğasına şükranla, Koh Phi Phi’den ayrıldım bugün… Coconut ağaçları, maymunlar ve kısa kuyruklu minnoş kedileriyle adı gibi sevimli bir yer Phi Phi. İçime dolan ferahlığı size de yolladım bolca. Bir kaç güne İstanbul’dayım. Evim, kedim, sevdiklerim beni bekler.” yorumunu yaptı.

Tekli sonrası kısa bir tatil yaparak yorgunluğunu atan sanatçı, özenle hazırlandığı ve sürprizlerle dolu 12 Nisan Bostancı Gösteri Merkezi konseri için hazırlıklarını tamamlamak üzere.

blank

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.