Gökhan Türkmen, Hemdem İle Diyarbakır’da

“Hemdem” Doğu projesiyle Türkiye turnesine devam eden Gökhan Türkmen ve Serkan Ölçer yılın son konserini Diyarbakır’da veriyor.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi Konferans Salonu’nda 4 Aralık saat 20:30’da 2019 yılının son konserini gerçekleştirecek olan Türkmen ve Ölçer, “Hemdem” Konser serisiyle 2020 yılında da Doğu’daki sanatseverlerle bir arada olmaya devam edecek.

blank
Gökhan Türkmen

2020 yılında tamamlanacak türkü projesinin ilk çalışmaları olan konser serisi bu zamana kadar Şanlıurfa, Elazığ, Sivas, Erzurum, Malatya’da muhteşem sahne performansıyla büyük ilgi gördü. Bir konser serisi olarak hazırlanan “Hemdem”, Türkiye’nin Doğu illerini kapsayan bir proje olarak gerçekleştiriliyor. Kral Pop Radyo’nun medya sponsorluğunda ve sahne dekorasyonu İpek Mobilya’nın katkılarıyla gerçekleşen konserlerde müzikseverler iki gitarın ruhun derinliklerine inen performansını deneyimleyecekler.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.