Gizem Özdilli, kozmetik sektörüne adım attı

Daha önce bir çok ünlü markayla önemli işlere imza atan Gizem Özdilli,bu kez kendi adına hazırlanan collection ile kozmetik sektörüne adım attı.

Efex Cosmetic şirketi, ‘Bir Gizeminiz Olsun’ sloganıyla 2021 Gizem Özdilli collection’unu piyasaya çıkardı.Uzun bir çalışmanın ardından piyasaya çıkarılan ürünler Gizem Özdilli’nin zevklerine göre tasarlandı.Bir çok ünlü ismin arasından bu collection’a Efex Cosmetic tarafından layık görülen Gizem Özdilli, ‘bana teklif geldiğinde çok mutlu oldum.Yıllardır bu sektörün içindeyim.Aslında bu collection da kozmetik sektöründe bir ilke de benim sayem de imza atıldı.Mesela alkolsüz krem parfüm ( solid parfüm) ilk benim isteğimle Türkiye’de üretildi.Diğer ürünlerimizi de büyük özveri ve uzun süren bir çalışmanın ardından kaliteyi ön planda tutarak tasarladık.İçime sinmeyen hiç bir ürüne onay vermedim.Ben kullanmayacağım hiçbir şeyi bu güne kadar önermedim.Hazırladığımız bu ürünler büyük bir titizlikle ortaya çıktı gönül rahatlığıyla herkes kullanabilir ‘ dedi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.