Gizem Özdilli, gelinlik giydi bel fıtığı oldu

Geçtiğimiz günlerde bir tv programı için kamera karşısına geçen Gizem Özdilli,65 kilo ağırlığında gelinlik giyince belinden rahatsızlandı.

55 kilo ağırlığında olan Özdilli,kendisinden 10 kilo ağır gelinlikle yaklaşık bir saat boyunca çekimlerde yer aldı. Çekimler sırasında bir hayli zorlanan Gizem Özdilli, ağırlığın faturasını ilerleyen günlerde çektiği bel ağrısıyla ödedi.

blank
Gizem Özdilli

Acilen hastaneye giden Gizem Özdilliye bel fıtığı teşhisi konuldu. Çektiği ağrılara rağmen neşesinden hiç bir şey kaybetmeyen Özdilli, bu gelinliği ancak beli ve sağlam omurgası olanlar giyebilir, anladım ki benim belim o kadar da sağlam değilmiş, iş kazası diyelim dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.