gazetemag tv

Game of Thrones evreni genişlemeye devam ediyor

Reyting rekorları kıran Game of Thrones evreni genişlemeye devam ediyor!

Geçtiğimiz günlerde ‘Game of Thrones’un (Taht Oyunları) dört farklı spinoff’unun geleceği müjdesi verilmişti; George R. R. Martin’in açıklamasıyla bu sayı beşe yükseldi.

Yazar George R. R. Martin, kendine ait blogda dün yaptığı açıklamada, beş yeni spinoff (Bir yapımda rol alan oyuncuların yeni bir filmde bir araya getirilmesi) projesini şöyle duyurdu:

“Geçen hafta Los Angeles’a ulaştığımda üzerinde çalışılan dört tane senaryomuz vardı ama ben oradan ayrılana kadar sayı beşe çıktı.”

“Dört-şimdi beş- pilot senaryo üzerinde çalışıyoruz” diyen Martin, “Kaç tanesinin çekileceğini, kaç dizinin ortaya çıkacağını zaman gösterecek” ifadesini kullandı.

Öte yandan George R.R. Martin’in 1980’de kaleme aldığı Nightflyers, dizi olarak uyarlanacak. Syfy’da yayınlanacak olan yapımın senaryo kadrosunda George R.R. Martin, HBO ile olan anlaşması nedeniyle yer alamayacak.

Dünyanın yok olduğu bir gelecekte geçen Nightflyers, The Nightflyer isimli bir uzay gemisi ile keşfe çıkan ve hayatta kalmak için çözüm arayan ekibin yaşadıklarını konu alacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.