Galatasaray’da Fatih Terim, Elmander, Riera ve Selçuk İnan’ı istiyor!

Gelecek sezon için yeni bir teknik heyet kadrosu oluşturacak olan Fatih Terim’in; Elmander, Riera ve Selçuk İnan’ı istediği öğrenildi.

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim’in yardımcı antrenörlüğünü yapan Hasan Şaş, dün sosyal medyadan yaptığı açıklama ile istifasını duyurmuştu.

Şaş’ın ardından bir diğer yardımcı antrenör Ümit Davala’nın da ayrılacağı konuşulurken; Terim, gelecek sezon için Levent Şahin dışında teknik heyeti sil baştan değiştirmeye hazırlanıyor.

ELMANDER VE RIERA’YI İSTİYOR

Tecrübeli hoca, yeni ekibinde ise Johan Elmander ile Albert Riera’yı görmek istiyor.

Daha önce konuyla ilgili konuşan Riera da iddiaları doğrulamış ve koronavirüs salgınının ortaya çıkmasaydı sarı-kırmızılılarla görüşeceğini belirtmişti.

SELÇUK DA TEKNİK HEYETTE

Öte yandan, 2011’den bu yana Galatasaray forması giyen 35 yaşındaki Selçuk İnan’ın da sezon sonu futbol hayatına nokta koyması bekleniyor.

İnan’ın, futbolu bırakmasının ardından ise kariyerine Terim’in ekibinde devam edeceği öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.