Fatih Altaylı, Ekşi Sözlük yazarlarını çok kızdıracak…

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, ‘Kötülermiş değil mi!’ başlıklı yazısı ile Ekşi Sözlük yazarlarını çok kızdıracak…

Yeni Zelanda’da gerçekleştirilen hain terör saldırısından sonra Ekşi Sözlük yazarı “Videoyu izlerken keşke Türkiye’ye gelip bu cuma günü camileri temizlese diye iç geçirdim” diyerek tepki çeken bir yorumda bulunmuştu ve bu alçak yorumun ardından bu kişi Alanya’da gözaltına alınmıştı.

Ekşi Sözlük yazarlarının büyük çoğunluğunun kötü insanlar olduğunu ve içlerinin kötülükle dolu olduğunu söyleyen Habertürk yazarı Fatih Altaylı, “Normal insanlar onların yazdıklarını yazmaz. Aralarında doğru düzgün yazanlar da var ama ne yazık ki, onların sesi daha az çıkıyor” ifadelerini kullandı.

İşte Fatih Altaylı’nın bugünkü yazısından ilgili bölüm:

Kötülermiş değil mi!

Yeni Zelanda’daki katliamdan söz etmişken, bir Ekşi Sözlük yazarının katliam sonrası yazdıklarından haberiniz var herhalde.

Yakalanmış ve gözaltına alınmış öğrendiğimiz kadarı ile.

Yıllardır söylüyordum da inanmıyordunuz.

“Bu Ekşi Sözlük yazarlarının büyük çoğunluğu kötü insanlar, içleri kötülükle dolu. Normal insanlar onların yazdıklarını yazmaz. Aralarında doğru düzgün yazanlar da var ama ne yazık ki, onların sesi daha az çıkıyor” diye.

İçlerinden bazılarının bu kadar kötücül olabileceklerini ben bile düşünemezdim o ayrı.

Türkiye’yi ayağa kaldırmıştı… Katliamı öven Ekşi Sözlük yazarı tutuklandı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.