Esra Dermancıoğlu: Böyle bir kadın olmadığım için özür dilerim!

Oyuncu Esra Dermancıoğlu’nun kendisinden 15 yaş küçük Murat Balcı’yla aşk yaşadığı iddia edilmişti. İddiaların ardından yapılan yorumlara oyuncudan sert bir cevap geldi.

Oyuncu Esra Dermancıoğlu’nun kendisinden 15 yaş küçük Murat Balcı’yla aşk yaşadığı iddia edilmişti.

İddiaların ardından yapılan yorumlar Esra Dermancıoğlu’nu çileden çıkardı.

Konuyla ilgili çektiği videoyu Instagram hesabından yayınlayan Esra Dermancıoğlu şunları söyledi:

“Bir fotoğrafı alıyorlar, konuşuyorlar… Diyorlar ki ‘Şimdi beni de konuşturmayın.. Adamın tarzı değil bu kadın’ Adama sorarlar… Kim kimin tarzı olmak istedi de o tarz oluşmadı. Kadını yerden yere vuruyorlar. Yine diyor ki ‘Ya ben seksüel olarak demiyorum… Onun oyunculuğu iyi’. Yani seni kadınlıktan alıyorlar. Sen bir kadın değilsin. Çünkü neden, burnum böyle değil, dudaklarım öyle değil.. Böyle bir kadın olmadığım için özür diliyorum hepinizden.. Demeye getiriyorlar ki ‘O çok çirkin erkek çok yakışıklı… Mümkün değil’.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.