Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz setinde kriz çıktı!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da büyük kriz yaşandı. Dün akşam ekrana gelmesi beklenen dizinin yeni bölümü yayınlanmadı. İzleyiciler, büyük merak uyandıran bu durum sonrası ‘EDHO neden yayınlanmadı?’ sorusunun cevabını aramaya başladı. Kulislerde konuşulanlara göre, EDHO ekibi kanal yönetimine rest çekti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7. sezonu ve 200. bölümüyle seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyordu. Günler öncesinde yeni bölüm tanıtımları yapılmaya başlanmıştı. İzleyicinin marakla beklediği EDHO’nun yeni bölümü dün akşam yayınlanmadı. Yerine Baba Parası adlı film yayınlandı. İzleyicide şok etkisi yaratan bu durum sonrası bazı iddialar ortaya atıldı.

Tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; kanal yönetimi ve dizi ekibi arasında büyük kriz yaşandı. Kanal yönetimi, sosyal medya hesabından diziyle ilgili yayınlanan tanıtımı kaldırdı. ATV yönetimi sözleşmeyle ilgili verdiği sözü tutmadı. Bunun üzerine EDHO ekibi restini çekti, bölümü vermedi ve ‘Biz işi bitiriyoruz’ dedi.

Öte yandan, sezon finalinin ardından tatil süresini uzatan ekibin yoğun çalıştığı ve 12 yeni oyuncuyla el sıkıştığı öğrenilmişti.

Dizinin yeni bir kanalda yayınlanıp, yayınlanmayacağı ise sosyal medyada şimdiden merak konusu oldu.

DEMET AKALIN OKTAY KAYNARCA’YI ARADI

EDHO’nun sıkı takipçisi olan Demet Akalın, Twitter hesabından ”EDHO başlamadı, niye?’ şeklinde bir tweet atarak, takipçilerine sordu.

Kısa süre sonra bir takipçisi ise Akalın’a, ‘Demet Hanım, Oktay Bey’i arayıp sorsanız size zahmet.’ cevabını yöneltti.

Ünlü şarkıcı ise, ‘Bilmiyorlar.’ diyerek başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’nın durumdan haberi olmadığını ifade etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.