Eser Yenenler’in O videosu ortalığı karıştırdı!

TV8 ekranlarında ‘EYS’ adlı programı sunan Eser Yenenler’in yıllar önce Şeyma Subaşı ile çekilen bir videoda uyuşturucu kullandığı iddia edildi. Hakkında çıkan iddialara Eser Yenenler Instagram üzerinden açıklama yaptı.

Eser Yenenler ve Şeyma Subaşı’nın bir arkadaş ortamında çekilen görüntüleri olay oldu. İki ünlü ismin masada uyuşturucu madde kullandığı iddia edildi. İddialara kısa sürede sosyal medya hesabından cevap veren Yenenler, haberi yapanlara dava açacağını da söyledi.

TV8 ekranlarının yeni programı EYS’nin sunuculuğunu yapan Eser Yenenler’in yıllar önce Şeyma Subaşı ile çekilen bir videosunda uyuşturucu madde kullandığı iddia edildi.

blank

Yenenler’in söz konusu videosu kısa sürede sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı.

“REZİLSİNİZ”

Eser Yenenler, hakkında haber yapan bir Instagram magazin hesabının paylaşımına yorum yaparak “Rezilsiniz. Şeyma’nın postunda var video gizli bir video gibi paylaşıyorsunuz bir de. Klima var yanmıyor, sigarayı eğilip yakıyorum 3 sene önce” diyerek sitem etti.

blank

“PEŞİNİZİ BIRAKMAYACAĞIM”

Ünlü sunucu aynı zamanda “Yok öyle haber yapıp kaçmak bırakmayacağım peşinizi” diyerek söz konusu haberleri yapanlara dava açacağını söyledi.

blank

Eser Yenenler, yaptığı bir diğer açıklamada ise “Tek kötü alışkanlığım sigaraydı onu da bıraktım. Art niyetli paylaşımlara gelsin bu stroy (hikaye)” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.