Ersay Üner yeni şarkısı ‘Duysun’ ile bir kez daha sevenleriyle buluştu

Türk müzik endüstrisinin yön veren ismi Ersay Üner yeni şarkısı ‘Duysun’ ile bir kez daha sevenleriyle buluştu.

Türk popunun yıldız isimleri için bestelediği şarkıların yanı sıra ‘İki Aşık’, ‘Nokta’, ‘Selam’ gibi kendi seslendirdiği parçalarla da listelerde zirveye yerleşen Üner, yeni şarkısıyla bir kez daha sevenleriyle buluştu. Şarkı hakkında konuşan Üner, “Aşk bittikten sonra geçmişte yaşananların geri alınamayacağı, düzeltilemeyeceğini anlatan, aşkın sonsuz olmadığını yaşananlarla bir yerde tükendiğini anlatan bir şarkı oldu.” diye konuştu.

FİLM GİBİ KLİP!

Şarkının söz müzik ve aranjesini Ersay Üner yaptı. Film yönetmeni Bedran Güzel’in yönetmenliğini yaptığı çekimler kısa bir film tadında geçti. Kadıköy Lisesi’nde çekilen klip çekimleri on dört saatte tamamlandı. ‘Duysun’ bugün 717 Digital etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.