Akrep Nalan lakabıyla bilinen Füsun Nalan Açın hayatını kaybetti

Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Akrep Nalan lakabıyla bilinen 67 yaşındaki Füsun Nalan Açın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Bodrum’da yaşayan Akrep Nalan lakabıyla tanınan 67 yaşındaki sanatçı Füsun Nalan Açın geçtiğimiz aylarda rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede tedavi gören Akrep Nalan’dan acı haber geldi.

Menajer Özgür Aras, sosyal medya hesabından acı haberi duyurdu.

Aras’ın paylaşımı şu şekilde;

“Ahhhhh beeee. Akrep Nalan Huzurla uyu!” .

blank

Akrep Nalan daha önce şunları söylemişti:

“İNSAN BÖYLE GÜNLERDE NE KADAR SEVİLDİĞİNİ DAHA İYİ ANLIYOR”

“Tabii insanın yaşı biraz ilerleyince bazı sağlık sorunları yaşanıyor. Kilolu olmam nedeniyle damar yolunu bulmakta güçlük çektiler, akciğerlerde su vardı onu aldılar. Tahlillerim yapıldı, serum verilip ilaç tedavisi uygulanıyor. Şimdi kendimi daha iyi hissediyorum. Bu arada rahatsızlandığımı duyan benim ve Alişan’ın telefonlarına mesaj yağdırdı. Çok sağ olsunlar insan böyle günlerde ne kadar sevildiğini daha iyi anlıyor. Beni arayan soran, merak eden herkese çok teşekkür ediyorum.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.