Erdem Yener “Film Olmuş Şarkılar” isimli yeni projesi için kamera karşısına geçti

Başarılı sanatçı Erdem Yener, 15 Mart’ta yayınlayacağı Film Olmuş Şarkılar isimli yeni projesi için kamera karşısına geçerek tarzını tamamen değiştirdi ve yeni haliyle görenleri şaşırttı.

Yeşilçam jönlerini aratmayan stili ile hayranlarını heyecanlandıran ve meraklandıran Erdem Yener, yılın en önemli projelerinden biri olmaya aday konseptini çok yakında sevenleriyle buluşturacak olmanın heyecanı içerisinde.

Projenin ilk teklisinin klibine konuk olan İzzet Öz’le röportaj gerçekleştiren ve röportajın kısa versiyonunu sosyal medya hesabı ile YouTube kanalından paylaşan Erdem Yener, hayranları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.