Kıbrıs Maxim Royal’de Rubato coşkusu

Kuzey Kıbrıs’ta eğlence hayatının önemli mekanlarından olan Maxim Royal, bu kez Türkiye’nin önemli müzik gruplarından Rubato’yu ağırladı.

Konukların yoğun ilgi gösterdiği gece Gediz Şov ve fasıl grubu ile başladı. Alkışlar arasında sahneye çıkan Rubato Grubu üyeleri, tam anlamıyla bir müzik ziyafeti sundu. Repertuvarlarının zenginliği ile tüm konukların zevklerine hitap etmeyi başaran Rubato grubu, büyük alkış aldı. Hareketli parçalarla konuları coşturarak yerlerinde oturmalarına fırsat vermeyen Rubato grubunu dinleyenler arasında eşleri de vardı. 30 Mart’ta tekrar Maxim Royal sahnesinde izleyenleriyle buluşacak olan Rubato, sevenlerinin alkışları ile sahneden ayrıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.