Engin Altan Düzyatan, Kuruluş Osman’a mı giriyor?

Kurşun dizisinin erken final yapmasının ardından inzivaya çekilen Engin Altan Düzyatan, imaj yeniledi. Oyuncunun yeni imajını gören takipçileri, Diriliş Ertuğrul dizisine gönderme yaparak onun yeniden ekranlara döneceğine dair yorumlarda bulundu.

Diriliş Ertuğrul dizisini bitirdikten sonra Kurşun adlı dizi ile sevenlerinin karşısına çıkan ancak ekran macerası kısa süren Engin Altan Düzyatan bir süredir ailesine vakit ayırıyordu. Sosyal medya hesabı üzerinden onlarla birlikte keyifli vakit geçirirken görüldüğü fotoğraflar paylaşan Düzyatan, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla takipçilerini heyecanlandırdı.

KURULUŞ OSMAN’A MI GİRİYOR?

Sakal bıraktığı görülen oyuncunun herhangi bir not düşmeden yaptığı bu paylaşım pek çok takipçisi tarafından heyecanla karşılanırken Düzyatan’ın, Kuruluş Osman dizisinde boy gösterebileceği iddia edildi. İşte Engin Altan Düzyatan’ın yeni imajına gelen yorumlar:

blank
Engin Altan Düzyatan

“Sakal uzadığına göre.”

“İyi iyi sakallar uzuyor, Kuruluş’a gireceksin biliyoruz.”

“İnşallah sakalları herkesin heyecanla beklediği şey için bırakmışsındır.”

“Sakalı bıyığı koymuşsun, ‘Diriliş’e dönüş var herhalde…”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.