gazetemag tv

Engin Akyürek ile Fahriye Evcen ‘Müebbet’ ile ekranda yer alacak

Engin Akyürek ile Fahriye Evcen’in başrol oynadığı yeni dizinin adı belli oldu. İkili, ‘Müebbet’ ile ekranda yer alacak.

Bir intikam hikâyesi

Engin Akyürek, Sarp Levendoğlu ve Fahriye Evcen’in başrolünü oynadığı yeni dizinin çekimleri hafta içi start alırken yapımın adı da belli oldu. Üçlü, bir intikam hikâyesini konu alan ‘Müebbet’ adlı diziyle, ekran serüveninde yer almaya hazırlanıyor.

İdealist avukat Fahriye

İki yıl sonra yeni bir dizide yer almanın heyecanın yaşayan Evcen, idealist bir avukatı canlandıracak. Evcen’in partneri Akyürek ise hapiste olan bir gence hayat verecek. Projenin yönetmenlik koltuğunda Umur Turagay otururken senaryoyu Elif Ergüden yazdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.