Emre Kaya: Murat Boz’dan önce Murat Dalkılıç evlenir

Emre Kaya, geçtiğimiz gün Bodrum Yalıkavak Tren Beach Club’te sahne performansı sergiledi.

Sahne öncesi sorularımızı yanıtlayan Emre Kaya, yeni albüm müjdesi verirken özel hayatıyla ilgili sorularımızı içtenlikle yanıtladı. Hayatının bu döneminde aşık olmadığını söyleyen Emre Kaya, eğer hayatında bir kadın olursa asla saklamayacağını vurguladı. Yeniden evlenir misiniz sorusuna, “Aşık olursam evlenirim.” şeklinde yanıt veren Emre Kaya, evliliğin günümüzde starlığı negatif anlamda etkilemediğini sözlerine ekledi. Bir kadında aradığı ilk kriterin güzellik değil, uyum ve sükûnet olduğunu açıklayan başarılı popçu, asla ünlü bir kadınla evlenme niyetinin olmadığını söyledi.

blank

Murat Ve Hande Çok Yakışıyorlar

Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin de, yakın arkadaşı Murat Dalkılıç ile sevgilisi Hande Erçel’in de aşkı bulmalarının kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Emre Kaya, Murat Dalkılıç ile Hande Erçel’in birbirlerine çok yakıştıklarını sözlerine ekledi. Emre Kaya, ilk hangi çift evlenir sorusunu ise şöyle yanıtladı: “ Bence önce Murat Dalkılıç evlenecek. Çünkü benim yakın arkadaşım Murat Dalkılıç evliliğin tadını aldı. Ben de evliliği tatmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki evliliği yaşayan genelde yine evlenir.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.