Sertab Erener’den 2020 Tokyo Olimpiyatları’na hazırlanan kadın sporculara tam destek

“Bastırın Kızlar” şarkısı ING Türkiye’nin Olimpik Kızlara Destek Projesi’nin reklam filmi için uyarlanan Sertab Erener, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda verdiği konser sonrasında 2020 Tokyo Olimpiyatları’na hazırlanan kadın sporcuları kulisinde ağırladı.

Ünlü müzisyen Sertab Erener, ING Türkiye’nin Olimpik Kızlara Destek Projesi’nin katkılarıyla 2020 Tokyo Olimpiyatları’na hazırlanan kadın sporcular Tutya Yılmaz, İlke Özyüksel ve Nazlı Çağla Dönertaş’ı 6 Temmuz akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda verdiği ‘Elektrik Akustik’ konseri sonrasında kulisinde ağırladı. ING Türkiye Olimpik Kızlara Destek Projesi’nin reklam filmi için “Bastırın Kızlar” şarkısı uyarlanan Sertab Erener, Olimpiyatlara hazırlanan kadın sporcuların azim ve cesaret hikayelerine hayran olduğunu söyledi. Sertab, Olimpik Jimnastikçi Tutya Yılmaz, Avrupa Gençler Şampiyonu Olimpik Pentatlet İlke Özyüksel ve Avrupa Üçüncüsü Olimpik Yelkenci Nazlı Çağla Dönertaş ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Sertab Erener, “ING Olimpik Kızlara Destek Projesi’ne “Bastırın Kızlar” şarkısı ile katkı sağladığım için çok mutluyum. Kızlarımız sadece kendileri için değil, sonraki nesillere ilham olmak için de yarışacak. Bastırın kızlar!” dedi. Konser sırasında da Sertab Erener, “Bastırın Kızlar” şarkısını söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.