Emina Jahovic, Sadettin Saran hakkında ilk kez konuştu

Şarkıcı Mustafa Sandal’la boşandıktan sonra özel hayatı hakkında konuşmama kararı alan Emina Jahovic sessizliğini ilk kez bozdu.

Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic, sevgilisi Sadettin Saran hakkında ilk kez konuştu. Jahovic, Sadettin Saran sorularına, “Ben normalde bu konuları konuşmuyorum ama o kadar tatlı sordunuz ki cevap vereceğim. İlk ve son açıklamam olsun o zaman; çok mutluyum, çok!” yanıtını verdi.

Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic, önceki gün kuzeniyle birlikte bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Spor mağazalarını gezen Jahovic, kayak malzemeleri satın aldı.

blank

‘Çocuklara bir şeyler aldım’

Alışverişin ardından soluğu bir kafede alan Emina Jahovic, çok fazla sıra olduğunu görünce vazgeçti. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Jahovic, “Çocuklarla kayağa gideceğiz, o yüzden birkaç şey aldım” diye konuştu.

‘Çok mutluyum, çok’

Daha sonra soluğu yeniden kahvecide alarak alışverişe mola veren Emina Jahovic, Sadettin Saran ile ilgili sorulan, “Barıştığınız doğru mu? Sürekli ayrıldığınıza dair haberler çıkıyor, merak ediyoruz” sorusuna; “Evet, ben normalde bu konuları konuşmuyorum ama o kadar tatlı sordunuz ki cevap vereceğim. İlk ve son açıklamam olsun o zaman; çok mutluyum, çok” diyerek iddialara son noktayı koydu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.