Elçin Sangu: Tamamen çıplak kalmak, aşırı derecede erotizm beni zorlar

Kiralık Aşk dizisinin Defne’si Elçin Sangu, Magazin 8 mikrofonlarına iş yaşamından özel hayatına kadar çok özel açıklamalar yaptı.

“Oyunculuk benim istediğim mesleklerden biriydi” diyen Sangu belki ileride müzikle alakalı da bir şeyler yapabileceğini söyledi. Elçin Sangu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Haluk Bilginer’le aynı projede rol almak istediğini söyledi.

“SAÇLARIM DOĞAL RENGİ”

Kızıl saçlarının doğal olup olmadığı tartışılan Elçin Sangu, “Saçlarımın rengi doğal” dedi.

“SANAT İÇİN HER ŞEYİ YAPMAM”

Güzel oyuncu “Sanat için her şeyi yapmam, benim kurallarım var. Tamamen çıplak kalmak, aşırı derecede erotizm beni zorlar” diye konuştu.

“EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUZ”

Sevgilisi Yunus Özdiken’le ilgili soruları da yanıtlayan oyuncu mutlu bir birliktelikleri olduğunu ancak şu an evlilik düşünmediklerini söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.